Teslimat Şartları

 

Siparişleriniz, ödemesi tamamlandıktan sonra en geç 3 iş günü içinde kargoya teslim edilecektir.

 

Grev, lokavt, tabii afetler, ayaklanma, halk hareketleri, nükleer risk ve tehlike, savaş, istila, ihtilal, iç savaş, sabotaj ve yangın halleri gibi olağanüstü durumlarda ve alıcıdan kaynaklanan (adreste bulunmama, teslim alacak yetkilinin olmaması, alıcının adresten taşınmış olması, vb.) durumlarda teslimat süresi ve koşulları değişkenlik gösterebilir.

 

Siparişinizi resimli bir kimlik ibraz ederek, imza karşılığı kargo görevlisinden teslim alabilirsiniz. Siparişiniz teslim edildiğinde, kargo yetkilisi eşliğinde paketinizi açmalı ve ürünü kontrol etmelisiniz. Özellikle ezilmiş, yırtılmış, açılmış veya ıslanmış paketlerde bunu yapmanız çok önemlidir. Beklenmedik bir durumla karşılaşırsanız paketi teslim almayıp kargo yetkilisine tutanak tutturarak kargo şirketi tarafından tarafımıza iade edilmesini sağlamanız gerekmektedir.

 

İade ve Değişim Şartları

 

Ürün iade ve değişim şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır. İlgili kanuna göre alıcılar 14 gün içinde iade, değişim ve cayma hakkına sahiptir.

 

Tüketici’nin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünlerde ilgili kanun gereğince Tüketici, cayma hakkını kullanamaz. Bu nedenle, bu tanıma uyan ürünler iade, değişim ve cayma kapsamı dışındadır ve firmamızdan kaynaklanan hatalar dışında iade, değişim ve cayma hakkı kullanılamamaktadır.

 

Ürün iade veya değişimi yapmak ya da cayma hakkınızı kullanmak istediğinizde web sitesi üzerindeki canlı destek hattından ya da telefon numaramızdan bize bildirimde bulunmanız ve onay almanız gerekmektedir. Bildirim yapıldıktan sonra onay alınmadan iade işlemini gerçekleştirmeniz durumunda, iade işleminiz kabul edilmeyerek gönderiniz teslim alınmayacaktır. İade etmek istediğiniz siparişlerinizin size gönderilen şekliyle ürün, fatura, irsaliye, sertifika, ürün kutusu, ambalajı ve diğer tüm evrak ve materyallerinin eksiksiz ve hasarsız olarak fatura üzerindeki adresimize gönderilmesi gerekmektedir.

 

İade gönderimi sırasında, kargo firmalarından ya da iade işlemini gerçekleştiren müşteriden kaynaklanan sebeplerle, ürün ve ürünle birlikte gönderilen evrak ve materyallerde meydana gelen bozulma ya da benzeri değer kaybettirici her türlü durumun sorumluluğu iadeyi gerçekleştiren müşteriye aittir. Fatura aslı gönderilmeyen ürünlerin iadesi gerçekleştirilememektedir. İadenizin bize ulaşmasının ardından, iade şartlarının yerine getirilip getirilmediği tarafımızdan incelenecektir. İadenin onaylanması halinde en geç 7 iş günü içerisinde ürün bedeli, sipariş esnasında tercih edilen ödeme yöntemi kullanılarak iade edilecektir. Tüketici'nin cayma hakkını kullanarak yapmış olduğu iadelerde, satıcının söz konusu ürünün teslimatı için kargo firmasına ödemiş olduğu tutarlar düşülerek iade işlemi yapılmaktadır.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.