Gümüş Semazen Bayan Küpe (1667)

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺80,00
İndirimli : ₺59,50

Gümüş Semazen Bayan Küpe

Maden: Gümüş

Maden Ayarı: 925 Ayar

Gümüş Semazen Bayan Küpe

 

Sema’ eden canlara sema'zen denilmiştir. Sema’, sembolik olarak, kâinatın oluşumunu, insanın alemde dirilişini, yüce yaratıcıya olan aşk ile harekete geçişini ve kulluğunu idrak edip “İnsan-ı Kâmil”e doğru yönelişini ifade eder. Semazen'in başına giydiği sikkesi onun mezar taşını, üstündeki tennuresi kefenini, omuzuna aldığı hırkası da mezarını temsil eder. Yani o ölmeden ölmüş, hak ile hak olmuştur. Semazenin sağ elleri yukarı, sol elleri aşağı dönüktür sema esnasında. Yani "haktan alırım, halka veririm" der. Maneviyatı yüksek bu modeli; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Gümüş semazen bayan küpe 925 ayar gümüş ve bronzdan imal edilmiştir. Gümüş üzerine oksit ve rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan gümüş bayan küpe modelleri parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmesi gecikir. Üzerinde bulunan taşlar zirkondur. Tüm gümüş bayan küpelerinde olduğu gibi bu gümüş semazen bayan küpe modeli de tamamen el emeği ile üretilmiştir.


Ürün Avantajları

➤ Ürün tasarımları ve markamız tescilli olup marka koruması altındadır.

➤ Tüm ürünlerimiz titizlikle hazırlanarak özel hediye kutusunda, faturalı ve garantili olarak gönderilir.

➤ Ürünlerimizde kalitenin yanında sunum konusunda da gereken özeni gösteriyoruz.

➤ Tüm ürünlerimiz 925 ayar orijinal gümüştür. Bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

➤ Tüm ürün fotoğrafları kendi stüdyomuzda çekilmektedir.

➤ Talep etmeniz halinde ücretsiz olarak hediye notu yazılabilmektedir. Lütfen talebinizi hediye notu bölümünden bize iletiniz.

➤ Sitemizdeki tüm ürünler kendi üretimimiz olup kalite kontrol ekibimiz tarafından incelenmiştir.

 

Önemli Bilgi

➤ Hediye gönderimi yapmanız durumunda faturanız paketin içine konulmayıp size mail yoluyla gönderilebilir.

➤ Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

➤ Kişiye özel ürünler niteliği sebebiyle firmamızdan kaynaklanan problemler dışında iade alınamamaktadır.

➤ Ürünlerin uzun ömürlü olması için deodorant, parfüm, krem ve çamaşır suyu gibi kimyasallardan uzak tutunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.