Gümüş Ayetel Kürsi ve Dualar Bayan Kolye (1266)

Marka : Silverplus
Fiyat : ₺360,00
İndirimli : ₺320,00

Adınıza Faturalı, Memnuniyet Garantili

Ayetel Kürsi duası olarak bilinen dua, kutsal kitabımız Kuran-ı Kerim'de Bakara suresinin 255. ayetidir. Rabbimizin büyüklüğünü ve yüceliğini anlatan bu sure, bizi tüm kötülüklerden ve belalardan en iyi şekilde korur ve muhafaza eder. Surede O’nun izni olmadan hiçbir şeyin olmayacağı ve ne kadar koruyucu olduğu anlatılır. Bu manevi huzurdan esinlenilerek oluşturulan, içerisinde aynı zamanda diğer duaların da yer aldığı bu şık kolyeyi doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde hediye edebilirsiniz. Kolye, 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu gümüş kolye üzerinde rose kaplama yapılmıştır. Rose kaplama yapılan kolyeler parlaklığını uzun süre muhafaza eder, gümüşü pembe renge dönüştürür ve oksitlenmeyi geciktirir. Üzerindeki taşlar zirkondur. Tüm gümüş kolyelerde olduğu gibi gümüş Ayetel Kürsi ve dualar bayan kolye de el emeği ile imal edilmiştir.


➤ Ürün, her geçen gün büyüyen tescilli markamızın ürünüdür.

➤ Tüm ürünlerimiz özel hediye kutusunda, faturalı ve garantili olarak gönderilir.

➤ Ürünlerimizde kalitenin yanında sunum konusunda da gereken özeni gösteriyoruz.

➤ Tüm ürünlerimiz 925 ayar orijinal gümüştür. Bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

➤ Talep etmeniz halinde ücretsiz olarak hediye notu yazılabilmektedir.


➤ Hediye gönderimi yapmanız durumunda faturanız paketin içine konulmayıp size mail yoluyla gönderilebilir.

➤ Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

➤ Kişiye özel ürünler niteliği sebebiyle firmamızdan kaynaklanan problemler dışında iade alınamamaktadır.

➤ Ürünlerin uzun ömürlü olması için deodorant, parfüm, krem ve çamaşır suyu gibi kimyasallardan uzak tutunuz.

Benzer Ürünler