Yeni Ürünler

Silverplus™ | Sizi Yansıtan Gümüş Takılar

Tarihi Anadolu uygarlıklarına dayanan el yapımı gümüş takı kültürü günümüzde de yaşatılmaya devam ediyor. Silverplus, ince bir işçilikle üretilen gümüş takı (gümüş yüzük, gümüş kolye, gümüş tesbih, gümüş bileklik vb.) geleneğini günümüze taşıyor. Sektörün öncü ismi Silverplus kişiye özel el yapımı gümüş takı tasarımlarıyla sizi ayrıcalıklı kılıyor. 925 ayar orijinal gümüşten üretilen, her bir detayında emeğin ve alın terinin yaratıcılıkla buluştuğu Silverplus gümüş takılar sayesinde sevdiklerinize kendilerini özel hissettireceksiniz. Üstelik en uygun fiyatlar, kredi kartına taksit imkanı ve ücretsiz kargo kolaylığıyla.

El yapımı gümüş takı geleneği günümüzde kullanılan yeni teknolojilere karşı dimdik ayakta kalmayı başarmıştır. 21. yüzyılın modern dünyasında takı sanatları makineleşirken, el yapımı gümüş takı tasarımları zamanımıza ulaşmayı başararak sanatın en zarif halini en güzel şekilde yansıtmaktadır. Parlak ve kolay işlenebilir özelliğiyle yüzyıllardır zarafetin ve şıklığın simgesi olan gümüş takılar, sektörün öncü ismi Silverplus tarafından özenle işlenmiş özgün eserler olarak size ulaşmaktadır. Bu aksesuarlar isteğe göre kabartma ve motiflerle süslenmekte; zirkon, inci, zultanit, yakut, sedef gibi çeşitli taşlarla bezenmektedir. Gümüş takılar sadece kadınların değil, erkeklerin de tercihlerinin başında gelmektedir. Gümüş kolye, gümüş yüzük, gümüş bileklik, gümüş tesbih, gümüş rozet, gümüş kol düğmesi gibi aksesuarlar erkekler için düşünülebilecek en özel hediyelerdir. El yapımı gümüş takıların nesilden nesile aktarılabilecek çok özel tasarımlar olmasının yanı sıra gümüşün sağlık açısından da faydaları bulunmaktadır. Gümüş, dünyanın en önemli antibakteriyel madenidir. Antibiyotik özelliğinin yanı sıra vücutta alerjik tepkiler yaratmaması önemli tercih nedenlerindendir. Takıdan hediyeliğe, aksesuardan süs eşyasına kadar her alanda kullanılan gümüş, vücutta biriken kötü enerjinin de atılmasını sağlamaktadır.

Yukarıda bahsedilen bütün bu özelliklerinin yanında gümüşten üretilen, evlilik teklifi için tercih edilen gümüş alyans modelleri manevi yönü son derece yüksek ürünler olarak sizlere sunulmaktadır. Evlilik teklifi için veya söz ya da nişan yüzüğü olarak satın alabileceğiniz yüzlerce farklı ürüne tek tıkla kolayca ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde ucuz gümüş takılar, kişiye özel kolye fiyatları, ucuz gümüş kolyeler, ucuz bayan kolyeler, erkek kolye modelleri, gümüş erkek yüzük modelleri, gümüş bileklik fiyatları, gümüş bayan set modelleri, gümüş alyans nişan ve söz yüzüğü modelleri, ucuz gümüş küpeler, şahmeran modelleri, gümüş halhallar, gümüş rozetler ve ucuz tesbihler gibi siz tüketicilerimiz tarafından sıklıkla aranan ürün fiyat ve model bilgilerine kolayca ulaşabilirsiniz.

Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.