Gümüş Zülfikar Kılıcı Cevşen Kolye (812)

İndirim Oranı : %26 İndirim
Fiyat : ₺175,00
İndirimli : ₺129,00

Gümüş Zülfikar Kılıcı Cevşen Kolye

Maden: Gümüş

Maden Ayarı: 925 Ayar

Gümüş Zülfikar Kılıcı Cevşen Kolye

 

Hz. Ali, Uhud savaşında çokça kahramanlık göstermiştir. Savaşta Peygamber Efendimizi (s.a.v.) korumak isterken kılıcı kırılır. Bunu gören Peygamber Efendimiz, kendi kılıcı olan Zülfikar’ı ona vermiştir. Kılıç, keskinliği ile diğer kılıçları ortadan ikiye ayırmış ve savaşlarda destanlar yazdırmıştır. Hz. Ali, Zülfikar kılıcıyla beraber savaşlardadır artık... Hz. Ali'nin vefatından sonra kılıcın cennete götürüldüğü rivayet ediliyor. Bir başka rivayete göre ise Dicle ve Fırat nehirlerinin arasında olduğu söyleniyor. İslam ordularına hükmedecek kişi, o kılıcın sahibi olup orduların başkomutanı olacaktır. İnsana manevi zırh olan cevşen kolyeyi; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya hediye olarak özel günlerde tercih edebilirsiniz. Cevşen kolye; 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Gümüş üzerine rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan gümüş kolyeler parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmesi gecikir. Tüm kolyelerde olduğu gibi bu gümüş Zülfikar kılıcı cevşen kolye de tamamen el emeği ile üretilmiştir.


Ürün Avantajları

➤ Ürün tasarımları ve markamız tescilli olup marka koruması altındadır.

➤ Tüm ürünlerimiz titizlikle hazırlanarak özel hediye kutusunda, faturalı ve garantili olarak gönderilir.

➤ Ürünlerimizde kalitenin yanında sunum konusunda da gereken özeni gösteriyoruz.

➤ Tüm ürünlerimiz 925 ayar orijinal gümüştür. Bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

➤ Tüm ürün fotoğrafları kendi stüdyomuzda çekilmektedir.

➤ Talep etmeniz halinde ücretsiz olarak hediye notu yazılabilmektedir. Lütfen talebinizi hediye notu bölümünden bize iletiniz.

➤ Sitemizdeki tüm ürünler kendi üretimimiz olup kalite kontrol ekibimiz tarafından incelenmiştir.

 

Önemli Bilgi

➤ Hediye gönderimi yapmanız durumunda faturanız paketin içine konulmayıp size mail yoluyla gönderilebilir.

➤ Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

➤ Kişiye özel ürünler niteliği sebebiyle firmamızdan kaynaklanan problemler dışında iade alınamamaktadır.

➤ Ürünlerin uzun ömürlü olması için deodorant, parfüm, krem ve çamaşır suyu gibi kimyasallardan uzak tutunuz.

Benzer Ürünler
Çerez Kullanımı

Size daha iyi bir alışveriş deneyimi sunabilmek için çerezler kullanıyoruz. Detaylı bilgi için gizlilik politikamızı inceleyebilirsiniz.