Gümüş Zülfikar Kılıcı Bayan Bileklik (537)

Marka : Silverplus
Fiyat : ₺210,00
İndirimli : ₺180,00

Adınıza Faturalı, Memnuniyet Garantili

Hz. Ali, Uhud savaşında çokça kahramanlık göstermiştir. Savaşta Peygamber efendimizi (s.a.v.) korumak isterken kılıcı kırılır. Bunu gören Peygamber efendimiz, kendi kılıcı olan Zülfikar’ı ona vermiştir. Kılıç, keskinliği ile diğer kılıçları ortadan ikiye ayırmış ve savaşlarda destanlar yazdırmıştır. Hz. Ali, Zülfikar kılıcıyla beraber savaşlardadır artık... Hz. Ali'nin vefatından sonra kılıcın cennete götürüldüğü rivayet ediliyor. Bir başka rivayete göre ise Dicle ve Fırat nehirlerinin arasında olduğu söyleniyor. İslam ordularına hükmedecek kişi, o kılıcın sahibi olup orduların başkomutanı olacaktır. Bu maneviyatla hazırlanmış olan bu tasarım, çok dikkat çekicidir. Bu şık bileklik; doğum günü hediyesi, sevgililer günü hediyesi veya annelere hediye olarak özel günlerde tercih edilebilecek mükemmel bir seçenektir. Zülfikar kılıcı bayan bileklik 925 ayar gümüşten imal edilmiştir. Bu özel tasarım üzerinde bulunan taşlar zirkondur. Bu bayan gümüş bileklik üzerine rodyum kaplama yapılmıştır. Rodyum kaplama yapılan bileklikler parlaklığını uzun süre muhafaza eder, oksitlenmeyi geciktirir. Tüm gümüş bilekliklerde olduğu gibi bu gümüş Zülfikar kılıcı bayan bileklik de el emeği ile üretilmiştir.


➤ Ürün, her geçen gün büyüyen tescilli markamızın ürünüdür.

➤ Tüm ürünlerimiz özel hediye kutusunda, faturalı ve garantili olarak gönderilir.

➤ Ürünlerimizde kalitenin yanında sunum konusunda da gereken özeni gösteriyoruz.

➤ Tüm ürünlerimiz 925 ayar orijinal gümüştür. Bu konuda hiçbir sorun yaşamayacağınızdan emin olarak güvenli alışverişin keyfini çıkarabilirsiniz.

➤ Talep etmeniz halinde ücretsiz olarak hediye notu yazılabilmektedir.


➤ Hediye gönderimi yapmanız durumunda faturanız paketin içine konulmayıp size mail yoluyla gönderilebilir.

➤ Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili herhangi bir sorun yaşamanız halinde lütfen hemen bizimle iletişime geçiniz. Müşteri memnuniyetine verdiğimiz önem gereği sorununuz en kısa sürede çözülecektir.

➤ Kişiye özel ürünler niteliği sebebiyle firmamızdan kaynaklanan problemler dışında iade alınamamaktadır.

➤ Ürünlerin uzun ömürlü olması için deodorant, parfüm, krem ve çamaşır suyu gibi kimyasallardan uzak tutunuz.

Benzer Ürünler